In Homepage

Geachte spelers/speelsters/ouders/verzorgers,

Het jeugdbestuur heeft samen met de trainers en leiders de
teamindelingen voor het seizoen 2020-2021 vastgesteld.
De ervaring leert dat in de vakantieperiode en zelfs bij de start van
het nieuwe seizoen nog wijzigingen moeten worden doorgevoerd,
vanwege bv. de aanmelding van nieuwe spelers of het stoppen van
spelers. De hieronder gepubliceerde indelingen kunnen in aanloop
naar het nieuwe seizoen dus nog aangepast worden.

Verder geldt de teamindeling in ieder geval tot aan de winterstop. In
de winterstop zal in overleg met de trainers en leiders worden
gekeken of er aanpassingen nodig zijn tot aan het einde van het
seizoen. Ook deze wijzigingen zullen, na overleg met de betrokken,
via de website van GFC gecommuniceerd worden.

De invulling van de begeleiding, trainingen en aanvangstijden
wedstrijden van de teams zal zo spoedig mogelijk worden
toegevoegd aan dit overzicht. Voor een aantal teams zijn we hierover
nog in gesprek. Daarnaast zijn we ook nog op zoek naar leiders en/of
trainers. Mocht je interesse hebben om een dergelijke rol bij een van
onze jeugdteams te vervullen neem dan even contact op met Daniel
Broer (pupillen) en/of Danny Landeweer (junioren).
Mocht je vragen hebben over de teamindeling dan kan dit alleen via
de email jeugdzaken@gfcgoor.nl. Wij nemen dan zo spoedig mogelijk
contact op.

Met sportieve groet
Jeugdbestuur GFC

 

Ukken
1 Kuper, Milou
2 Koekoek, Logan
3 Mercan, Said
4 Zende, Siem ten
5 Bronsvoort, Yron
6 Beusink, Sem
7 Kachadorian, David
8 Oosterbeek, Sies

JO7-1
1 Toumeh, Ali
2 Postma, Max
3 Toumeh, Mamoun
4 Oosterbeek, Teun
5 Mekenkamp, Deon
6 Meijerink, Bram
7 Huistede, Jules
8 Have, Joris ten

JO9-2
1 Mourik, Duuk van
2 Koster, Brent
3 Spoolder, Matz
4 Remmers, Lex
5 Bakker, Twan
6 Eeftink, Luuk
7 Keuzink, Sven
8 Zande, Isa van der
9 Ligtenbarg, Puck

JO9-1
1 Venema, Jesse
2 Talmoudi, Ayhem
3 Pothmann, Jayden
4 Mustafa, Adam
5 Lual, Collins
6 Mordjaneh, Fateen
7 Bastiaans, Luuk
8 Beverdam, Sem

JO10-1
1 Winkel, Henny ten
2 Soldaat, Bram
3 Ozudura, Arda
4 Lulofs, Hero
5 Heere, Dylan
6 Gerritsen, Djayden
7 Groeneweg, Morris
8 Cabur, Sarp
9 Talmoudi, Wissem

JO11-1
1 Zendman, Vigo
2 Ruumpol, Luca
3 Ruumpol, Liam
4 Mekenkamp, Tim
5 Khchadorian, Babken
6 Kate, Milan ten
7 Frederiks, Kian
8 Dijksen, Mees
9 Bauer, Liam
10 Nienhuis, Sepp

JO12-2
1 Relker, Ruben
2 Lin, Jesper
3 Eeftink, Bas
4 Sahin, Kaan
5 Stegeman, Casper
6 Simayro
7 Holtmaat, Gijs
8 Faber, Jens
9 Thije, Angelo ten
10 Groeneweg, Milan
11 Mustafa, Mohamad

JO12-1
1 Wissink, Mathijs
2 Kolk, Sam van der
3 Knoups, Maxim
4 Donkers, Guus
5 Dollen, Boet
6 Teerds, Jort
7 Abbink, Jelmer
8 Plevier, Michon
9 IJsebrands, Sil
10 Timmer, Jeroen

JO13-1
1 Gerritsen, Feie
2 Landeweer, Tom
3 Reef, Max
4 Wolthuis, Mikai
5 Nowicki, Kamil
6 Bauer, Kayne
7 Beek van, Sophie
8 Kiestra, Mart
9 Vorkink, Joep
10 Aaftink, Joep
11 Khouri, Eskander
12 Geest, Floris van der
13 Koers, LucA
14 Potman, Karsten
15 Spape, Jari

JO14-1
1 Dijksen, Senn
2 Dijksen, Sven
3 Teerds, Mart
4 Croijmans, Kay
5 Pool, Gijs
6 Wilde, Jesper de
7 Lammertink, Max
8 Nowicki, Kacper
9 Pothmann, Maik
10 Jager, Nighel
11 Mossel, Jorn
12 Burg, Niels van den
13 Dollen, Nisse
14 Lansink, Sem

JO15-1
1 Plevier, Milan
2 Visser, Mick
3 Burggraaf, Kite
4 Burggraaf, Finn
5 Platenkamp, Sem
6 Giessen, Rob van de
7 Tijhuis, Yesper
8 Freriksen, Kjeld
9 Boers, Tesse
10 Mengerink, Jarne
11 Barbosa Alting, Vitorio
12 Hassink, Timo
13 Rechteren Bram
14 Blaauw, Thijn

JO17-1
1 Dam, Joran van
2 Groothengel, Mart Anton
3 Broer, Wessel
4 Wolthuis, Joren
5 Bijker, Floris
6 Vorkink, Daan
7 Smit, Wietse
8 Kiestra, Kjeld
9 Donkers, Siem
10 Braakman, Raik
11 Kelderman, Rinse
12 Ginkel, Mick van
13 Roulatie JO15-1

JO19-2
1 Dijk, Randy van
2 Harmsel, Thom
3 Kappert, Kyan
4 Blaauw, Jurre
5 Tijhuis, Wout
6 Braaf, Thijn de
7 Toornstra, Daan Gerrit
8 Tempelman, Dante
9 Broeke, Kai ten
10 Admiraal, Benjamin
11 Zwierink, Sam
12 Engelsman, Wessel
13 Spekenbrink, Jorn
14 Celik, Erdem
15 Meerman, Mees
16 Knoups, Matteo
17 Bolscher, Darren van het

JO19-1
1 Brunnekreef, Tim
2 Stukker, Ronan
3 Janssen, Boaz
4 Sloterdijk, Troy
5 Dekker, Luka
6 Leeuwen, Jesse van
7 Schreurs, Finn
8 Eleveld, Teun
9 Storm, Morris
10 Berge, Kees ten
11 Spape, Dominic
12 Haverkate, Thies
13 Sloetjes, Sem
14 Eleveld, Gijs

MO13-1
1 Floor Toornstra
2 Kim Nieuwenburg
3 Tess van Mourik
4 Marin Lansink
5 Evy de Jong
6 Fiona Heere
7 Silke Dijkstra
8 Desi Burgers
9 Sterre vd Burg
10 Nienke Timmer
11 Rita Mordjaneh
12 Nina Vrielink
13 Emma Maneschijn

MO15-1
1 Senne Zwierink
2 Merle Zwierink
3 Rachell Weges
4 Jill Vergert
5 Lis van Seters
6 Britt Nienhuis
7 Pien Leferink
8 Isa Lansink
9 Amy Koers
10 Sterre de Braaf
11 Julia Borgstein
12 Nina Bekhuis
13 Anouk Alink
14 Lieke Peezenkamp
15 Lisa Arkes

MO17-1
1 Kimberly Wesselink
2 Kaya de Vries
3 Noa Ten Thije
4 Carolien Potkamp
5 Lieke Pasman
6 Joy van Leeuwen
7 Lieke Asbroek
8 Chelsea Sloterdijk
9 Linde Ten Thije
10 Isa Ensink
11 Mette vh Bolscher
12 Pien Lentelink
13 Pien Zweers
14 Gaby Zweers

Zondag 4
1 Jari Schepers
2 Bryan van Dijk
3 Niels Huchshorn
4 Leon Veringa
5 Mitchel Leferink
6 Melle Rikkert
7 Sven Kaizer
8 Stef Kamphuis
9 Robert Neutenberg
10 Sven van der Wal
11 Wesley Kleine Staarman
12 Stan Grevink
13 Merijn Fokke
14 Stephan Bastiaaans
15 Nico van Mourik
16 Jordy Klein Nagelvoort
17 Assem Toumeh
18 Timo Bolink

Zondag 3
1 Jan Kamphuis
2 Gerben Kappert
3 Henk Caarels
4 Mark Leetink
5 Roy Bielderman
6 Bert Relker
7 Theo Toornstra
8 Martijn Koster
9 Luuk Kelderman
10 Martijn Rothman
11 Jordy Spijk
12 Kaan Kirtas
13 Ali Talmoudi
14 Daniel Broer
15 Wouter ten zende

Zondag 2
1 Daan Zweers
2 Ruud Jacobi
3 Rob Jacobi
4 Teun Hofmeijer
5 Jesse Overbeek
6 Stefan ter Horst
7 Dennis Kalus
8 Darren Lesscher
9 Luuk Sligman
10 Niek Scholte in t Hof
11 Rik Elbert
12 Ruben Smit
13 Tom Linthout
14 Thijs Gerritsen
15 Luca Schut
16 Maikel Ruumpol
17 Simon Ruumpol
18 Tom Kuijper
19 Bart Smit
20 Remon Peters
21 Arne Alink
22 Youri de Wit
23 Mike de Lange
24 Yvo Klein Horsman

Zaterdag 3
1 Rico ten Thije
2 Rens Kranenberg
3 Koen Broekkamp
4 Derk-Jan Louwes
5 Matthijs Bruggeman
6 Mart Hakkert
7 Johan van Heerde
8 Sander Nijhof
9 Kai Evers
10 Julius Dijkhuis
11 Thijs van Akker
12 Thijs Haanepen
13 Stefan Sluiman
14 Kelvin Haagen
15 Jop Veldhoven
16 Michel Jansen
17 Arthur Schoneveld
18 Rowin van der Moolen
19 Roderick Beld
20 Jorn Spijkerman
21 Justin Loonstein
22 Max Kamphuis
23 Jasper van Doorn

Selectie zaterdag
1 Dennis Vorkink
2 Jordy Breteler
3 Justin Vos
4 Edo Schnieder
5 Oneil Tieman
6 Daan Zwierink
7 Tim Wassink
8 Olaf Siegers
9 Collin Mensink
10 Bas Snijders
11 Bjorn Natrop
12 Twan Schreurs
13 Jorrit Nab
14 Thijs Moormann
15 Matthijs Hoitink
16 Erwin Klok
17 Max Storm
18 Calvin Kappert
19 Thijmen Jeurlink
20 Danny van Minnen
21 Teun Bakker
22 Jorn Klein Beekman
23 Benton Tieman
24 Djordy Caarels
25 Rick Meijer
26 Rik Grote Gansey
27 Mike van Engelen
28 Koen Bromander
29 Thomas Koebrugge

Recent Posts
X