In Homepage

De technische commissie heeft de indeling van zowel de senioren als jeugd bekend gemaakt. Het betreft een voorlopige indeling, dit kan dus nog gewijzigd worden.

Selectie 1 en 2 zaterdag:

  1. Jordy Breteler
    2. Justin Vos
    3. Edo Schnieder
    4. Oneill Tieman
    5. Daan Zwierink
    6. Tim Wassink
    7. Olaf Siegers
    8. Collin Mensink
    9. Bas Snijders
    10. Bjorn Natrop
    11. Twan Schreurs
    12. Jorrit Nab
    13. Thijs Moormann
    14. Matthijs Hoitink
    15. Erwin Klok
    16. Max Storm
    17. Justin Loonstein
    18. Max Kamphuis
    19. Danny van Minnen
    20. Jop Veldhoven
    21. Jorn Klein Beekman
    22. Benton Tieman
    23. Daan Zweers
    24. Rick Meijer
    25. Rik Grote Gansey
    26. Mike van Engelen
    27. Koen Bromander
    28. Arthur Schoneveld
    29. Thijs Gerritsen
    30. Jorn Spijkerman
    31. Derk Jan Louwes

Zaterdag 3

  1. Rico ten Thije
    2. Rens Kranenberg
    3. Koen Broekkamp
    4. Brian Vermaat
    5. Matthijs Bruggeman
    6. Mart Hakkert
    7. Johan van Heerde
    8. Sander Nijhof
    9. Kai Evers
    10. Julius Dijkhuis
    11. Thijs van Akker
    12. Thijs Haanepen
    13. Stefan Sluiman
    14. Kelvin Haagen
    15. Niels Wieringa
    16. Michel Jansen
    17. Jasper van Doorn
    18. Rowin van der Moolen
    19. Wessel de Jager

Zondag 2

  1. Dennis Vorkink
    2. Ruud Jacobi
    3. Rob Jacobi
    4. Teun Hofmeijer
    5. Jesse Overbeek
    6. Stefan ter Horst
    7. Dennis Kalus
    8. Darren Lesscher
    9. Luuk Sligman
    10. Niek Scholte in t Hoff
    11. Rik Elbert
    12. Ruben Smit
    13. Tom Linthout
    14. Yvo Klein Horsman
    15. Luca Schut
    16. Maikel Ruumpol
    17. Simon Ruumpol
    18. Tom Kuijper
    19. Bart Smit
    20. Remon Peters
    21. Arne Alink
    22. Youri de Wit
    23. Mike de Lange

Zondag 3

  1. Jan Kamphuis
    2. Gerben Kappert
    3. Henk Caarels
    4. Danny Landeweer
    5. Mark Leetink
    6. Roy Bielderman
    7. Bert Relker
    8. Theo Toornstra
    9. Martijn Koster
    10. Luuk Kelderman
    11. Martijn Rothman
    12. Jordy Spijk
    13. Kaan Kirtas
    14. Djordy Caarels

Zondag 4

  1. Jari Schepers
    2. Bryan van Dijk
    3. Niels Huchshorn
    4. Leon Veringa
    5. Mitchel Leferink
    6. Melle Rikkert
    7. Sven Kaizer
    8. Stef Kamphuis
    9. Robert Neutenberg
    10. Sven van der Wal
    11. Wesley Kleine Staarman
    12. Stan Grevink
    13. Merijn Fokke
    14. Stephan Bastiaans
    15. Nico van Mourik
    16. Timo Bolink
    17. Assem Toumeh
    18. Bas Kamphuis
    19. Brett Mulder
    20. Menno Nijeboer
    21. Ali Talmoudi

Jeugd:

JO19-1

  1. Eleveld, Gijs
    2. Stukker, Ronan
    3. Sloterdijk, Troy
    4. Schreurs, Finn
    5. Leeuwen van, Jesse
    6. Janssen, Boaz
    7. Brunnekreef, Tim
    8. Spape, Dominic
    9. Sloetjes, Sem
    10. Haverkate, Thies
    11. Eleveld, Teun
    12. Berge ten, Kees
    13. Kiestra, Kjeld

JO 19-2

  1. Celik, Erdem
    2. Spekenbrink, Jorn
    3. Tempelman, Dante
    4. Zwierink, Sam
    5. Toornstra, Daan Gerrit
    6. Tijhof, Lars
    7. Meerman, Mees
    8. Engelsman, Wessel
    9. Broeke ten, Kai
    10. Admiraal, Benjamin
    11. Tijhuis, Wout
    12. Regteren van, Luuk
    13. Knoups, Matteo
    14. Kappert, Kyan
    15. Harmsel, Thom
    16. Dijk van, Randy
    17. Braaf de, Thijn
    18. Bolscher van het, Darren
    19. Blaauw, Jurre

JO17-1

  1. Boers, Tesse
    2 .Visser, Mick
    3. Plevier, Milan
    4. Platenkamp, Sem
    5. Giessen van de, Rob
    6. Freriksen, Kjeld
    7. Burggraaf, Kite
    8. Barbosa Alting, Vitorio
    9. Tijhuis, Yesper
    10. Burggraaf, Finn
    11. Vorkink, Daan
    12. Oolbekkink, Thijmen
    13. Blaauw, Thijn

JO17-2

  1. Donkers, Siem
    2. Dam van, Joran
    3. Braakman, Raik
    4. Kelderman, Rinse
    5. Smit, Wietse
    6. Groothengel, Mart Anton
    7. Broer, Wessel
    8. Bijker, Floris
    9. Mengerink, Jarne
    10. Lansink, Sem
    11. Ginkel van, Mick
    12. Wolthuis, Joren
    13. Regteren van, Bram

JO15-1

  1. Nowicki, Kacper
    2. Hassink, Timo
    3. Wilde de, Jesper
    4. Waal van de, Sietse
    5. Pothmann, Maik
    6. Pool, Gijs
    7. Mossel, Jorn
    8. Lammertink, Max
    9. Dollen, Nisse
    10. Dijksen, Senn
    11. Croijmans, Kay
    12. Moes, Stan

JO14-1

  1. Beek van, Sophie
    2. Wolthuis, Mikai
    3. Spapé, Jari
    4. Reef, Max
    5. Potman, Karsten
    6. Nowicki, Kamil
    7. Landeweer, Tom
    8. Koers, Luca
    9. Kiestra, Mart
    10. Gerritsen, Feie
    11. Geest van der, Floris
    12. Bauer, Kayne
    13. Aaftink, Joep

JO13-1

  1. IJsebrands, Sil
    2. Kolk van der, Sam
    3. Knoups, Maxim
    4. Donkers, Guus
    5. Abbink, Jelmer
    6. Plevier, Michon
    7. Frederiks, Kian
    8. Zendman, Vigo
    9. Ruumpol, Liam
    10. Bauer, Liam
    11. Ruumpol, Luca
    12. Dijksen, Mees
    13. Vorkink, Joep

JO13-2

  1. Groeneweg, Milan
    2. Dollen, Boet
    3. Faber, Jens
    4. Relker, Ruben
    5. Eeftink, Bas
    6. Lin, Jesper
    7. Talmoudi, Wissem
    8. Khchadorian, Babken
    9. Nienhuis, Sepp
    10. Laaf, Simairo
    11. Holtmaat, Gijs
    12. Timmer, Jeroen
    13. Khouri, Eskander

JO11-1

  1. Bastiaans, Luuk
    2. Oosterbeek, Teun
    3. Visser, Jake
    4. Soldaat, Bram
    5. Ozudura, Arda
    6. Lulofs, Hero
    7. Groeneweg, Morris
    8. Beverdam, Sem
    9. Zande van der, Isa
    10. Thije ten, Angelo
    11. Cabur, Sarp

JO10-1

  1. Have ten, Joris
    2. Grevink, Nijke
    3. Koster, Brent
    4. Spoolder, Matz
    5. Remmers, Lex
    6. Mourik van, Duuk
    7. Keuzink, Sven
    8. Pothmann, Jayden

JO9-1

  1. Toumeh, Ali
    2. Camar, Aras
    3. Bronsvoort, Yron
    4. Huistede, Jules
    5. Toumeh, Mamoun
    6. Mekenkamp, Deon
    7. Beusink, Sem
    8. Meijerink, Bram

JO8-1

  1. Wiemerink, Nils
    2. Changle
    3. Kate ten, Luka
    4. Zende ten, Siem
    5. Frolov-Laarhuis, Andrey
    6. Postma, Max
    7. Koekoek, Logan
    8. Mulder, Daan

JO8-2

  1. Schijven, Jace
    2. Vartanian, Ruben
    3. Schomaker, Vin
    4. Visser, Jace
    5. Kuper, Milou
    6. Berg van den, Floris
    7. Kachadorian, David
    8. Mastbergen van, L

JO7/Ukken

  1. Goossen, Zayn
    2. Oosterbeek, Sies
    3. Visser, Scott
    4. Twaalfhoven, Ryan
    5. Kolk van der, Teun
    6. Mordjaneh, Joy
    7. Meuwissen, Liam

Meisjes/vrouwen:

MO17-1

  1. Thije ten, Linde
    2. Vries de, Kaya
    3. Bolscher van het, Mette
    4. Leeuwen van, Joy
    5. Wesselink, Kimberly
    6. Asbroek, Lieke
    7. Potkamp, Carolien
    8. Thije ten, Noa
    9. Pien, Lentelink
    10. Nijkamp, Sophie
    11.Zweers, Pien
    12. Zweers, Gaby
    13. Sloterdijk, Chelsea
    14. Ensink, Isa

MO17-2

  1. Zwierink, Senne
    2. Peezenkamp, Lieke
    3. Koers, Amy
    4. Bekhuis, Nina
    5. Juila Borgstein
    6. Vergert, Jill
    7. Weges Rachell
    8. Alink, Anouk
    9. Leferink, Pien
    10 Lansink, Isa
    11. Sardjoemissier, Angelina
    12. Braaf de, Sterre
    13. Arkes, Lisa
    14. Vrielink, Suuz
    15. Nienhuis, Britt
    16. Zwierink, Merle

MO13-1

  1. Dijkstra, Silke
    2. Burg van de, Sterre
    3. Toornstra, Floor
    4. Vrielink, Nina
    5. Maneschijn, Emma
    6. Visser, Lynn
    7. Lansink, Marin
    8. Heere, Fiona
    9. Mourik van, Tess
    10. Nieuwenburg, Kim
    11. Boers, Lorah
    12.Mordjaneh, Rita
    13. Timmer, Nienke

Dames 1

  1. Staijen, Debbie
    2. Assink, Floor
    3. Meesterberends, Danique
    4. Hendriks, Inge
    5. Nijhof, Jolien
    6. Horsman Klein, Lindy
    7. Schwirtz, Maureen
    8. Kip. Marleen
    9. Klunder, Ingeborg
    10. Weeink, Merle
    11. Hoeben, Marieke
    12. Coeverden van, Charlotte
    13. Kip, Jorien
Recent Posts
X