In Algemeen

Op zaterdag 8 juni a.s. speelt ons eerste elftal de laatste en beslissende wedstrijd tegen Harfsen. Deze wedstrijd wordt gespeeld op neutraal terrein. Bij een overwinning blijft GFC ook volgend seizoen in de 4e klasse.

Busvervoer
We willen ons eerste elftal zaterdag natuurlijk massaal aanmoedigen. Daarom hebben we vanuit GFC samen met de Stichting Vrienden van GFC, de Supportersvereniging en de Club van 100 busvervoer geregeld naar sportpark Leussinkpark in Laren (Gld). Dit is het sportpark van voetbalvereniging Witkampers. Het busvervoer is gratis en beschikbaar voor de hele achterban van GFC: jeugdleden, senioren en supporters.

Vertrektijden
De bus rijdt twee keer naar Laren en vertrekt vanaf de parkeerplaats van GFC. De vertrektijden zijn:

  • Bus 1: vertrek om 12:45 uur
  • Bus 2: vertrek om 13:45 uur

Aanmelden
Wil je meerijden met de bus? Meld je dan aan via deze link. Wil je met meerdere personen gebruik maken van het busvervoer? Vul dan per persoon het aanmeldformulier in.

Let op: vol = vol!
Wij kijken naar de volgorde van binnenkomst. Er zijn per bus 60 plaatsen beschikbaar.

Afsluiting in ons clubhuis
Na afloop van de wedstrijd rijdt de bus zo snel mogelijk weer naar Goor. Daar wachten we de spelers van ons eerste elftal op. Samen met hen sluiten we het seizoen af in ons clubhuis d’ Olde Goorsche.

Wij en ons eerste elftal rekenen op jullie support!

 

Namens,

Het bestuur van GFC
De stichting Vrienden van GFC
De Supportersvereniging GFC
De Club van 100

 

Recent Posts
X